ADHD

Question
Posted by: CHARMAINE JANSEN VAN RENSBURG | 2010/03/17

Q.

tourette sindroom

my seun is verlede jaar gediagnoseer met tourette sindroom. hy gebruik serenace 5mg 1x/dag en 20mg lorien 1x/dag(albei in die aand). hy het nooit probleme met sy maag gehad nie.

die laaste 5mnde het daar simptome begin erg kop uitsteek van maagpyn,naarheid,partykeer braking en hoofpyn. dit was in die begin net somtyds maar nou is dit elke dag amper. ek het gaan kyk op die internet en altwee die pille se newe-effekte is die simptome. ek is bekommerd daaroor en bang dat hy n maagseer sal ontwikkel-wat sal help vir dit? die medikasie het die tourette onder beheer,maar nou steek hierdie simptome kop uit en raak al erger. ek soek n tweede opinie asb. die lorien se dosis was gehalveer na 10 mg vir n tyd ,nou drink hy dit glad nie meer nie. asb ek is desperaat op soek na raad en hulp.

Expert's Reply

A.

ADHD Expert

Dear Charmaine

Please repost your question to either the CyberShrink or the Pharmacist as I am only able to answer questions related to ADD/ADHD.

Best wishes,
Delia

The information provided does not constitute a diagnosis of your condition. You should consult a medical practitioner or other appropriate health care professional for a physical exmanication, diagnosis and formal advice. Health24 and the expert accept no responsibility or liability for any damage or personal harm you may suffer resulting from making use of this content.

2
user comments

C.

Posted by: Prick | 2010/03/17

Then why are you listed as the ADD/ADHD consultatnt DELIA!!!

Reply to Prick
Posted by: ADD/ADHD Expert | 2010/03/17

Dear Charmaine

Please repost your question to either the CyberShrink or the Pharmacist as I am only able to answer questions related to ADD/ADHD.

Best wishes,
Delia

Reply to ADD/ADHD Expert

Want to comment?

Thanks for commenting! Your comment will appear on the site shortly.
Thanks for commenting! Your comment will appear on the site shortly.