advertisement
Question
Posted by: hoekom | 2009/02/14

moegheid na vitamine inname

dit is nie sielkundig nie!hoekom is dit so dat elke keer as ek ' n vitamine aanvulling gebruik,van die duurste tot die goedkoopste,voel ek moeg en vaak.dit het absoluut die teenoorgestelde uitwerking.ek het dit al vir kort en lang tydperke gebruik.veral soos iets wat veronderstel is om bietjie woema te gee.procydin maak my dodelik moeg.ek het nou ' n magnesium aanvulling-/Magnesium-450mg magnesium chelate aangeskaf omdat ek niks anders gebruik nie.1 kapsule ' n dag en dit voel of ek in ' n koma gaan....vit b pille dieselfde,ek is moeg en geirriteerd.wats fout????ek het al suiker laat toets-100% reg

Not what you were looking for? Try searching again, or ask your own question
Our expert says:
Expert ImageCyberDoc

Dankie dat jy health24.com besoek het.

Moegheid het 'n groot verskeidenheid oorsake en ek stel daarom voor dat jy 'n dokter besoek, sodat daar 'n reeks toetse gedoen kan word, sodat 'n moontlike patologiese rede uitgeskakel kan word.

Groete




Dr Anrich Burger

The information provided does not constitute a diagnosis of your condition. You should consult a medical practitioner or other appropriate health care professional for a physical exmanication, diagnosis and formal advice. Health24 and the expert accept no responsibility or liability for any damage or personal harm you may suffer resulting from making use of this content.

Have your say

Thanks for commenting! Your comment will appear on the site shortly.
Thanks for commenting! Your comment will appear on the site shortly.
advertisement