advertisement
Question
Posted by: Justine | 2013-02-12

Hormoon Wanbalans

Goeie dag,

Ek is 26, en ek het net gewoner, kan n mens n hormoon wanbalans ontwikkel agv ''die pil''? Ek gebruik dit nou al vir so 2 1/2 jaar, ekt nog geen newe effekte ondervind nie, maar wil net graag uitvind of dit n hormoon wanbalans kan veroorsaak.

Enige raak/hulp sal waardeer word.

Not what you were looking for? Try searching again, or ask your own question
Our expert says:
Expert ImageCyberDoc

Justine

Daar is geen aanduiding dat die langtermyn gebruik van die voorbehoedpil 'n hormoon wanbalans kan veroorsaak nie. Daar is egter ander nadele waarvan jy bewus moet wees. Verwys na die volgende artikel vir meer inligting: http://www.livestrong.com/article/254442-birth-control-long-term-side-effects/

Groete




Dr Anrich

The information provided does not constitute a diagnosis of your condition. You should consult a medical practitioner or other appropriate health care professional for a physical exmanication, diagnosis and formal advice. Health24 and the expert accept no responsibility or liability for any damage or personal harm you may suffer resulting from making use of this content.

Have your say

Thanks for commenting! Your comment will appear on the site shortly.
Thanks for commenting! Your comment will appear on the site shortly.
advertisement