advertisement
Question
Posted by: catherine | 2009/07/16

hoebloedruk

ek is verlede maand gedianoseer met hp ,ek het n verskriklike pyn agter my regterblad vir n maand gehad en is na dokter bloeddruk was 140/97 ek is op enapril en amilertic pille vandat ek die pille gebruik kry ek baie hoofpyn ,vinnige hartklop kortasem en baie moeg is dit normaal of moet ek terug na die dokter gaan my bp was verlede week 130/89
dankie

Not what you were looking for? Try searching again, or ask your own question
Our expert says:
Expert ImageCyberDoc

Hallo Catherine
Gaan liewer terug na jou dokter toe, die simptome behoort nie van die pille te wees nie, maar kan 'n teken van hart probleme wees.
Dr Bets

The information provided does not constitute a diagnosis of your condition. You should consult a medical practitioner or other appropriate health care professional for a physical exmanication, diagnosis and formal advice. Health24 and the expert accept no responsibility or liability for any damage or personal harm you may suffer resulting from making use of this content.

Have your say

Thanks for commenting! Your comment will appear on the site shortly.
Thanks for commenting! Your comment will appear on the site shortly.
advertisement