advertisement
Question
Posted by: bekommerd | 2010/06/10

cholesterolmedikasie

Ek drink al lankal lipitor 10mg en my cholesterol is onder beheer. die laaste paar maande het ek oorgeslaan na aspavor. Nou ervaar ek iets soortsgelyk aan ligte gewrigspyne, effense naarheid en ''n seer tong in die aand. Kan dit die medikasie wees? EK is op antidepressante, eltroxin, en ander anti-angs en anti-depressiewe medisyne ook, asook Tareg vir hoe bloeddruk

Not what you were looking for? Try searching again, or ask your own question
Our expert says:
Expert ImageCyberDoc

Hallo Bekommerd
Aspavor is die generies van Lipitor en hierdie middels kan gewrigs en spierpyne veroorsaak. Die seer tong kan van 'n vit B tekort wees.
sien http://www.netdoctor.co.uk/medicines/100001508.html
Dr Bets

The information provided does not constitute a diagnosis of your condition. You should consult a medical practitioner or other appropriate health care professional for a physical exmanication, diagnosis and formal advice. Health24 and the expert accept no responsibility or liability for any damage or personal harm you may suffer resulting from making use of this content.

1
Our users say:
Posted by: Cyberdoc | 2010/06/14

Hallo Bekommerd
Aspavor is die generies van Lipitor en hierdie middels kan gewrigs en spierpyne veroorsaak. Die seer tong kan van 'n vit B tekort wees.
sien http://www.netdoctor.co.uk/medicines/100001508.html
Dr Bets

Reply to Cyberdoc

Have your say

Thanks for commenting! Your comment will appear on the site shortly.
Thanks for commenting! Your comment will appear on the site shortly.
advertisement